“15 Temmuz Türkiye Yüzyılının Kahramanları” Sergisi Kent Müzesinde Açıldı


15 Temmuz hain darbe girişiminin 7’nci yıl dönümünde Türk milletinin destansı direnişini konu alan 49 fotoğrafın yer aldığı “15 Temmuz Türkiye Yüzyılının Kahramanları” fotoğraf sergisi bugün izlenime sunuldu. Sergi 30 Temmuz’a kadar Kent Müzesinde açık kalacak.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Günü kutlamaları kapsamında İnegöl Belediyesi tarafından Kent Müzesinde “15 Temmuz Türkiye Yüzyılının Kahramanları” konulu fotoğraf sergisi düzenlendi. Türk milletinin destansı direnişini konu alan 49 fotoğrafın yer aldığı sergi, bugün vatandaşların izlenimine sunuldu.

PROTOKOL ÜYELERİ SERGİYİ ZİYARET ETTİ

Sergiyi Kaymakam Eren Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger ve AK Partili yöneticiler ile meclis üyeleri ziyaret etti. 15 Temmuz gecesi yaşananlar ile devamındaki demokrasi nöbetlerinden görüntülerin yer aldığı fotoğraflar, sergiyi ziyaret edenlere duygusal anlar yaşattı. Sergi 30 Temmuz Pazar gününe kadar ziyarete açık olacak.

ŞEHİTLER İÇİN MEVLİDİ ŞERİF OKUTULDU

Öğlen namazı öncesi de İshakpaşa Camisinde şehitler adına mevlidi şerif okundu. İlçe halkının katıldığı mevlitte tüm şehitler adına dualar edildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir