James Bond rolü için bir aday daha…

007 casusu olarak yıllarca beyaz perdede görünen Daniel Craig’in akabinde bir sonraki Bond’un kim olacağı merak konusu. Birbirinden ünlü ve başarılı aktörün ismi rolle anılırken, artık adaylar ortasına bir isim daha eklendi.

Netflix’in tanınan dizisi Emily In Paris’teki rolüyle, dizinin hayranlarının beğenisi toplayan ve James Bond serisinin yapımcılarından Barbara Broccoli’nin dikkatini çeken Lucien Laviscount’un, Daniel Craig’in yerini alacağı konuşuluyor.

Laviscount, romantik güldürü dizisindeki Lily Collins’in canlandırdığı Emily Cooper’ın erkek arkadaşı Alfie rolüyle sinema serisinin işverenlerinin dikkatini çekti.

Lucien Laviscount

İlk olarak on yaşındayken Marks & Spencer için çocuk model olarak kameraların karşısına geçen 30 yaşındaki Laviscount’un Bond olmak için hayli ülkü bir yaşta olduğu düşünülüyor. Daha evvel Broccoli, bir sonraki James Bond aktörünün, karakteri 15 yıl boyunca canlandırmasını istediğini belirtmişti.

Ayrıca Broccoli ve grubunun, 007’yi canlandırması için etnik azınlıktan bir yıldıza sahip olması konusunda istekli oldukları ve böylelikle serinin çağdaş toplumu yansıtabileceğini düşündükleri belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir